Kamer SejdijaDervish Shaqa

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Kamer SejdijaDervish Shaqa

Mesazh nga Albatros prej 31/8/2009, 19:31

Hej kamer losho o kamer sejdia o qka tha djal ka na thu serbia.
Po pisket o kamre sejdia dilni shok e ro tan shoqnia e dilni shok e tane shoqnia bini djem se mu vra fazlija.
E na qaniku po i qon fjale ti kamer o koke budalleo o aj profeti fjal o i ka qoue kamer loshit me u derzue ti tir siregj o te kom rrathue me pas krat o me floturue O me pas krat e me floturue prej belices munedesh me pshtue .
Kamer loshi po i qon fjale ty profet e mos te kofsha fale nuk di ne dore e sa tejem gjalle per pa um vra mue e sjanin ne qafe povrasani o hajmedet o kan luftu tri dit e tri nete nja tri dit o kan luftue kamer loshin o kon vorrue shokve te vet o na ka kallxue qoni shok ju te mujshit me me pshtue thot kameri o kon vorrue une ma nuk muj vi me juve.
Jan bo gati e shokt jan dale thrret kameri more murate e merre vlla ka thon kete sahate merr sahatin merre kutine o merr sahatin merre kutine jo kameri o duhan nuk pine.
Merri vlla edhe ti kom lane o kameri me dor po i nale jan bo gati o tan jan dal o tan delica o mu kall flake.
Qyq e vete ne kulibe u nale kur e bon zoti sabahe naqanika po i qon fjale o kamer fort koke budalle se per neve dhe vllazniv ne qafe ku jan topat qe me kan thane po du shpin me ta kall flake o kalle flak e qitja timin.
Kalle flak e qitja timin sa te jam gjalle ore o sdote dile timi euuu.


    Ora ėshtė 19/4/2019, 05:21