Nje Dite Do Te Behet Me MireFitnete Tuda

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Nje Dite Do Te Behet Me MireFitnete Tuda

Mesazh nga Albatros prej 31/8/2009, 19:29

Nje dite do te behet me mire
ttjera dit do te vijne
o jeta ime

Nje dite do te behet me mire
per mua dhe ty,
dashuria ime

Mundohem te qaj pa fjal e pa lot,
mundohem te flas, mundohem te kendoj
pa ty jam hije
e trushtuar
e zhgenjyer

Miliona perse me lene pa gjum
ne netet e errta me endrra shum
rri me mua
se te dua
jeta ime.


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:34