Seriale

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  Buzqeshje Seriale

  Mesazh nga Vizitor prej 13/8/2009, 08:19

  Seriali i mirenjohur Beautiful, pas dhjetra vite suksesesh vjen dhe ne Shqiperi. Nepermjet valeve te televizionit Klan mund te ndiqni historite e familjeve Forrester dhe Spektra. Moda, stili dhe pasioni do te jene cdo dite ne ekranin tuaj ne oren 18:00 ne TVKLAN

  Telenovela KLONI pasi u be protagoniste e stines ne Brazil dhe ne SHBA ku kapi maksimumin e shikueshmerise 5.3% ka arritur qe dhe ne Shqiperi te jete e pranishme dhe shume e ndjekur neper shtepite tona. Tema e nxehte qe prek kjo telenovele, si klonimi, konsumi i droges neper vendet muslimane, dhe ne mes nje histori dashurie vjen prane jush nepermjet valeve te Televizionit TOP CHANNEL.

  Telefilmi Friends kaq i njohur per publikun shqiptar, pas supersuksesit ne SHBA qe nga 22 shtatori 1994 per 5 sezone rresht, vjen per publikun shqiptar nepermjet paketes DIGITALB.

   Ora ėshtė 13/10/2015, 23:16