Adrian Gaxha - Money (Official Song)

BzzzEntertainment
BzzzEntertainment
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/06/2016
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Adrian Gaxha - Money (Official Song)

Mesazh nga BzzzEntertainment prej 8/6/2016, 14:15

Kenga e re e Adrian Gaxhes eshte shume e bukur dhe shume domethenese.


    Ora ėshtė 22/7/2019, 02:24