Big Brother Albania Online

bigu8
bigu8
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 31/01/2015
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 19
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Big Brother Albania Online

Mesazh nga bigu8 prej 4/6/2016, 20:18

Pasi kane filluar aplikimet dime qe se shpejt straton BBA9 ! Te gjithe te interesuarit qe duan te Shiko Live Big Brother Albania 99 mund te vizitojne faqen tone ku pervec se mund ta shikoni live aty do gjeni dhe lajmet me te fundit , permbledhjet e dites dhe cdo gje ;)!

    Ora ėshtė 23/7/2019, 21:44