Never give up

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Never give up

Mesazh nga Princesha... prej 21/9/2015, 00:22

Njė ditė njė njeri i urtė e tregoi njė shaka. Tė gjithė qeshėn! Tė njėjtėn shaka e pėrsėriti edhe njėherė.. Kėsaj radhe qeshėn mė pak se herėn e parė! Njeriu i urtė e pėrsėriti shakanė edhe herėn e tretė! Kėsaj radhe askush nuk qeshi!!


  • -Njeriu i urtė buzėqeshi dhe tha: Pėrderisa nuk mund tė qeshni pėr tė njėjtėn shaka tre herė, atėherė pėrse pėr tė njėjtėn plagė qani njėqind herė ?!Never give up 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 22/7/2019, 04:01