Bukur ! :P :))

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Bukur ! :P :))

Mesazh nga Princesha... prej 7/8/2015, 23:42

A janė tė gjitha kėto me idenė pėr t'u tallur?

A janė bėrė pėr humor?

Apo ne po i shohim dy njerėz tė cilėt janė shumė tė dashururar?

Vendoseni ju vetė pasi t'i shihni tė gjitha.

Ndoshta nė njė moment tė caktuar njė ide pėr tu fotografuar mund tė ju duket njė ‘mrekulli e atmosferės martesore’, por nė fakt mund tė mos ket qenė idea mė e menqur.
Kėtu do tė shihni disa nga kėto ‘ide’ nga mė tė ēuditshmet tė ēifteve tė ēuditshme dhe dashurinė e tyre.
Por, me siguri se shumė nga ju do tė jeni kurioz pėr storjen prapa kėtyre imazheve, e pėr disa prej tyre nuk ka nevojė tė flitet fare, pamjet flasin :D ))
Bukur ! :P :)) 130d92899

Bukur ! :P :)) 130d92900
Bukur ! :P :)) 130d92906Bukur ! :P :)) 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Bukur ! :P :))

Mesazh nga Natalie prej 9/8/2015, 12:38

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLBukur ! :P :)) Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Bukur ! :P :))

Mesazh nga Princesha... prej 20/9/2015, 23:57

LOL Smile SmileBukur ! :P :)) 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Bukur ! :P :))

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:57