Dicka perfekte .... per ju miq...

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Dicka perfekte .... per ju miq...

Mesazh nga Princesha... prej 7/8/2015, 23:40

Ka disa njerez (edhe pse jane te rralle ) qe gjejne fjalet e duhura ne kohen e duhurper te te ngushelluar .. Edhe te bejne te qash nga gezimi qe i ke prane ... ..
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615940
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615941
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615942
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615943
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615944
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615945Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615946
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615947
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615948
Dicka perfekte .... per ju miq... 10a615949

.
Njė kopėsht vlerėsohet nga lulet qė ka, jo nga gjethet qė bien.Mėsohu ta vlerėsosh jetėn nga buzėqeshjet,jo nga lotėt...

Ju pershendes te gjithve... PUC PUCDicka perfekte .... per ju miq... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 12:04