Ja se si pergjigjet Blero per ndarjen nga Teuta ? ! ( ( (VIDEO ) ) )

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

26122014

Buzqeshje Ja se si pergjigjet Blero per ndarjen nga Teuta ? ! ( ( (VIDEO ) ) )

Mesazh nga Princesha...
Blero ne emisionin Wazzup te Prive Klan Kosova ja se si pergjigjet per ndarjen nga Aktorja Shqiptare Teuta Krasniqi per me shume Shikoni videon…Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.


    Ora ėshtė 21/3/2019, 23:14