Jeta Esht Sfide

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Jeta Esht Sfide

Mesazh nga Princesha... prej 14/11/2014, 09:47

Ėshtė e pa arsyeshme t'i urresh trėndafilat vetėm sepse tė ka shpuar njė gjemb.
Ėshtė e pa arsyeshme tė heqėsh dorė nga ėndrrat e tua vetėm sepse njėra nuk t'u ėshtė plotėsuar.
Ėshtė e pa arsyeshme tė fajėsosh tė gjithė shokėt vetėm sepse njėri prej tyre tė ka tradhėtuar.
Ėshtė e pa aryeshme tė mos besosh nė dashuri vetėm sepse njėherė ke qenė i tradhėtuar ose nuk t'u ėshtė kthyer dashuria me dashuri.
Ėshtė e pa arsyeshme tė heqėsh dorė nga ēdo mundėsi pėr tė qenė i lumtur vetėm sepse ke dėshtuar nė pėrpjekjen e parė.

Nė jetė mos fajėso askėnd..
-Njerėzit e mirė tė japin lumturi..
-Njerėzit e kėqinj tė japin eksperiencė...
Njerėzit e gabuar tė japin mėsim...
-Njerėzit e dashur tė japin kujtime tė paharrueshme...!!!Jeta Esht Sfide 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Jeta Esht Sfide

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/1/2015, 16:23

Jeta ėshtė njė mister qė duhet jetuar, dhe jo njė problem pėr ta zgjidhur..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:59