5 LLOJET E SHOQEVE QE NJE FEMER KA NEVOJE!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje 5 LLOJET E SHOQEVE QE NJE FEMER KA NEVOJE!

Mesazh nga Princesha... prej 14/11/2014, 09:41

lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer
Shoqet jane kripa e jetes, por duhet te jene ato te duhura…
Kushdo qe ka tru e di shume mire qe shoket jane ato qe e bejne jeten te vecante dhe ta perballni ate me lejtesi. Por a dini tashme se per cilat shoqe keni nevoje .

Kurajozja- Eshte e rendesishme per vetbesimin e secilit prej nesh : kur ndihemi me moralin e ulet, shoqja kurajoze na ndihmon dhe na jep energji.

Shoqa e udhetimit – Eshte e rendesishme, Ndahen ritmet e duhura , kuptoheni me nje shikim dhe I zvogelon te gjtha aksidentet qe mund te ndodhin gjate udhetimt . Sa here ktheheni ne shtepi keni deshire , riniseni per nje aventure tjeter.

Llafazjania – Nese e merrni ne telefon , duhet te keni parasysh qe duhet te jeni e disponueshme te pakten per dy ore ; nje kafe me te eshte e pambarueshme por dhe te bukura . Bisedoni per cdo lloj argument.Ajo eshte personi ideal per ta pasur si komshie.

E sigurta – Te ka ndodhur ndonje gje e keqe ? Keni nje mendim qe ju jep ankth? Ja kush do te shkrij ankthet tona ; ajo qe ju mirekupton dhe shikon realitetin. Ajo ju ndihmon ti shikoni gjerat jo aq te “zeza” sa ju duken juve.

Shoqja e festive – Cdo njeri prej nesh ka nevoje per pak cmenduri ne jete , pikerisht ne keto moment kemi nevoje per shoqen tone te “cmendur” , e cila na jep te pakten nje nate me eksperienca ekstreme.
lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer lulezemer5 LLOJET E SHOQEVE QE NJE FEMER KA NEVOJE! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:20