Ahhh MEshkujT

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Ahhh MEshkujT

Mesazh nga Princesha... prej 12/11/2014, 03:17

Te dashura vajza!

Djemte me te me mire jane ata per te cilet edhe armiku ka respekt, jo flokshat e mamave te cileve juve ju shkoni mbrapa dhe i beni t'ju duket vetja mbreter.

Djemte me te mire jane ata qe dine te respektojne, e te kthejne respektin. Jane ata qe nuk preferojne te kene popullaritet, ama te gjithe i njohin.

Jane ata qe nuk ngurojne te japin ndihmen e tyre kur shohin qe dicka shkonkeq. Jane ata qe nuk tallin shokun e ngushte per te bere nje femer te qeshe. Ata qe per njerezit e zemres do benin cte ishte e nevojshme. Ata qe pranojne faje qe si kane bere per te mbrojtur shkoun. Ata qe nuk bejne spiunin, skuthin. Ata qe thone te vertetat ashtu sic jane, qe bejne kedo per te qeshur, qe jane pro drejtesise. Ata qe nuk hedhin gurin e fshehin doren. Ata qe dine si te sillen me nje femer. Qe dine ta perdorin banalitetin aty ku duhet, jo vend me vend. Ata qe nuk hapen ne 4 anet per tu dukur. Ata qe e pesojne nga besnikeria e tepert qe ju japin disa njerezve qe nuk e meritojne.
Shpesh here, djemte me te mire jane ata qe ne shoqeri cilesohen si te keqinj. Sepse njerezit vene re vetem anen ngative te tyre.
Nuk di se si ti pershkruaj me mire qe ju te kuptoni, por djemte qe vertete ja vlejne nuk jane keto tipat qe pelqeni ju. Qe sillen si femra, qe rrine gjithe diten para pasqyres duke bere selfie, qe i kane floket 30 cm te gjata, qe ju shpeton ne breke kur shohin ndonje hije naten, por qe para te tjereve hiqen si trimat e dynjase. Nuk jane keta. Fytyrebebushat qe pelqeni ju, jane kukulla. -.-
Djemte qe vertete ja vlejne, por qe pak jua dine vleren jane ata qe pershkrova pak me siper.
Kshuqe goca, hapini syte mire dhe njihini njerezit.
Qe neser-pasneser te mos ankoheni qe keni ne krah nje loder ne vend te nje mashkulli.
Ahhh MEshkujT  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:28