Fjalė sa tė duash! Premtime koti...

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Fjalė sa tė duash! Premtime koti...

Mesazh nga Princesha... prej 23/10/2014, 22:05

Shumė janė ata tė cilėt thonė: "Do tė jam me ty nė tė gjitha". Dhe shumė pak janė ata qė me tė vėrtetė e bėjnė kėtė. Fjalė sa tė duash. Premtime koti. Derisa u duhesh, si vampirė ta thithin energjinė! Ndėrsa kur tė shohin se edhe ti gjakon! Se edhe ti je vetėm njeri. Pa mėshirė tė hidhen, thuajse nguten se kush do tė jeta ai qė do tė ta jap goditjen pėrfundimtare. Ah....! Sa i egėr mund tė jetė njė njeri? Aq sa ta bie nė dyshim athua vallė me tė vėrtetė ėshtė njeri? Apo vetėm shtirret si i tillė? Miku im, Ti qė po me lexon. Ti qė ndoshta, bashkė me mua, sonte e ndien egėrsinė e kėsaj bote. Mos u the! As mos lejo qė indiferenca e botės, indiferenca edhe e atyre qė ti i do, tė jetė vendimtare nė vullnetin tėnd pėr jetė. Sepse ti tashmė e di! Nė fund askush nuk ėshtė pėr ty, ashtu si ti je nė gjendje tė jesh pėr tė tjerėt. Tani, a duhet tė dėshpėrohesh? Tė thyhesh nė psherėtima? A duhet tė presėsh qė dikujt t'i bie ndėrmend pėr ty? Jo miku im! Nė kėtė botė ke ardhur vetėm. Nga kjo botė do tė largohesh i vetėm. Nėse atyre qė i ke dashur, u ke falur mė tė bukurėn? Mos u pendo! Dashuria jote do tė jehojė nė pėrjetėsi. Dhe vlera jote do tė shumėfishohet, atėherė kur kėta tė ballafaqohen me produktin e indiferencės sė tyre. Miku im, Nėse nuk na bashkon asgjė, sė paku na bashkon dėshira pėr jetė, vullneti pėr njė botė mė tė mirė. Dhe krenaria jonė pėr ndjenjat qė vetėm ne mund t'i dhurojmė. Kėshtu qė le tė flasin ēka tė duan. Le tė pėrgojojnė. Le tė shajnė. Sepse ata nuk kanė punė tjetėr. Jeta e tyre vetėm ashtu fiton kuptim. Tė jesh mė se i bindur se vdekja jonė ka mė shumė jetė se tė jetuarit e tyre! 
Fjalė sa tė duash! Premtime koti... 262787_770191593034732_3810147651512253162_nFjalė sa tė duash! Premtime koti... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 17/7/2019, 08:23