SI KOMUNIKOJNĖ ĒIFTET?

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje SI KOMUNIKOJNĖ ĒIFTET?

Mesazh nga Princesha... prej 23/10/2014, 21:51

1.TĖ DUA
Javėn e 6-tė: Tė dua!
Muajin e 6-tė: Sigurisht qė tė dua.
Vitin e 6-tė: Po tė mos tė tė doja, do tė tė kisha lėnė me kohė.
2.TROKET DERA...
Javėn e 6-tė: Mos u mundo, e hap unė derėn!
Muajin e 6-tė: Ta hap unė derėn?
Vitin e 6-tė: Hape pra derėn!
3.PLANE PĖR PUSHIMET...
Javėn e 6-tė: Kėtė verė do tė tė ēoj nė Venecia.
Muajin e 6-tė: E di ē'ke, a ikim nė Durrės?
Vitin e 6-tė: Pse, s'tė rrihet nė shtėpi ty?!
4.DHURATAT...
Javėn e 6-tė: Shpresoj tė tė pėlqejė kjo unazė.
Muajin e 6-tė: Mora njė kornizė, a kemi ndonjė fotografi qė ta varim nė mur?
Vitin e 6-tė: Blej ndonjė gjė pėr vete me kėto lekėt...
5.SHKOJMĖ NĖ KINEMA...
Javėn e 6-tė: Cili film tė pėlqen?
Muajin e 6-tė: A shkojmė nė kinema?
Vitin e 6-tė: Shko nė kinema, mua mė pėlqeu shumė!
6.PAKUJDESITĖ...
Javėn e 6-tė: Mos u mėrzit shpirt, se nuk ngel njollė.
Muajin e 6-tė: Kujdes pra!
Vitin e 6-tė: Sa e pakujdesshme qė je mi gru!
SI KOMUNIKOJNĖ ĒIFTET? 1a2d61337SI KOMUNIKOJNĖ ĒIFTET? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:13