9 komplimente qė tė gjithė meshkujt duan ti dėgjojnė

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje 9 komplimente qė tė gjithė meshkujt duan ti dėgjojnė

Mesazh nga Princesha... prej 3/9/2014, 08:48

Sa erė tė mirė qė mban
Nėse ka dicka qė filmat romantikė komedi kanė ngulitur nė kokėn e meshkujve, ėshtė se duhet tė vijnė erė tė mirė e tė freskėt, kur e harrojnė padashur kėmishėn tek shtėpia e tė dashurės, dhe ajo tė rrijė gjithė ditėn duke i mbajtur ere teksa sheh e mahnitur nga tavani. E bėn tė dashurin tuaj tė ndjehet mirė kur bėni sikur e ndjeni aromėn e tij tė mirė.

9 komplimente qė tė gjithė meshkujt duan ti dėgjojnė Cift
Me ty ndjehem e sigurtė
Meshkujt duan tė ndjehen si njė arush gjigand pellushi. Dhe me kėtė mbyllni gjithcka sepse i duket sikur i thoni qė jeni e sigurtė nė krahėt e tij aq sa edhe sikur t’ju sulmonte njė ujk ai do t’ju mbronte.

Kė bėrė palestėr kohėt e fundit?
 Bėni sikur ka muskuj, morėt vesh?

Ke vithe shumė tė bukura
 Sigurisht nuk I thoni dot “ Hey, sa tė mirė e ke penisin” Dhe kujt nuk do ti pėlqenin vithe tė bukura?

Sa bukur qė vishesh
Pjesa mė e madhe e meshkujve nuk dinė tė vishen. Edhe kur bėn ndonjė gafe jo shumė tė madhe, urojeni pėr sensin e modės.

Sa punė tė mirė qė ke
Shume e njėrėzve nuk e pėlqejnė punėn qė bėjnė, dhe fakti qė shpenzojnė shumė kohė nga jeta nė punė, ėshtė mjaftueshėm depresuese Nėse ju dėgjon qė i thoni qė jeni xheloze pėr punėn qė ka, ėshtė vėrtet shumė nxitėse.

Ti me shkrin gazit
Sipas Pinterest, Marylin Monroe ka thėnė dikur “Nėse e bėn nje vajzė tė qeshė mund ta bėni tė bėjė cdo gjė”.

Je shumė i mirė aty poshtė
Meshkujt kanė ngecur tek koncepti ofruesit, dhe kėtu pėrfshihet dhe orgazma. Ato kanė nevojė tė dinė qė janė ofruesit mė tė mirė tė orgasmės, mė tė cilin keni qenė ndonjėherė, dhe qė tė gjithė meshkujt e tjerė kanė njė penis tė vogėl.

Ti po qė mė ndez
 Ti thoni tė dashurit tuaj, pėrvec faktit qė ėshtė fizikisht mjaft tėrheqės, qė keni dėshirėn e cmendur ti hidheni sipėr nga epshi, ėshtė nderimi i dytė mė i madh qė mund ti bėni njė mashkulli.9 komplimente qė tė gjithė meshkujt duan ti dėgjojnė 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:52