Trendi i thonjve me ngjyra neoni!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Trendi i thonjve me ngjyra neoni!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/8/2014, 20:23

 Trendi i thonjve me ngjyra neoni! 5324d3c6-9575-4444-90f0-9ab052bdd4e8---0-

E shkėlqyeshmja pink, ngjyra korali dhe nuanca pjepri janė tė pėrshtatshme pothuajse pėr secilėn damė. Kėto nuanca janė tė pėrshtatshme si pėr femrat qė punojnė nė zyrė, ashtu edhe pėr ato kur dalin nė plazh.

Pėr nė punė nuanca neoni nė thonj mund tė zbutet me tė zezėn, tė bardhėn, teget, bezhė dhe ngjyra tė tjera neutrale.

Ngjyrat neoni favorizohen nė muajt e verės, sepse duken tė freskėta dhe argėtuese! Punch pembe neoni u pėrshtatet nė mėnyrė tė pėrsosur thonjve tė cilėt duken shkėlqyeshėm derisa shihen nga sandalet e bukura verore. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/8/2019, 08:50