Mira Janji - Pa ty (Official Video)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Mira Janji - Pa ty (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/8/2014, 20:46
Un e humba krenarin per shkak te dashuris
por ti humbe dashurin per shkak te krenaris
kush s'me deshi ne ket jet nuk do ta dua kurr
pse s'me vrave me mir me zemren tende gu

ti nuk ishe kurr atje
sa her qe isha keq
e rendohet shpirti im se doja un nje dreq
qfar esht kjo qe dhemb kaq shum
ilaqet s'me sherojn
dhe kjo dhimbje me qmend
dhe fryma s'me mjafton

mos me thoni ju me asgje, nuk ju besoj
se ne krah te kujt ti po fle
s'do ta pranoj s'do ta pranoj

si me t'harru krejt kemi bashk
nje jet e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash

mos me thoni ju asgje nuk ju besoj
se ne krah te kujt ti po fle
s'do ta pranoj s'do ta pranoj

si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash

si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 07:51