Aurela Gace - Merrem Sonte (Official Video)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Aurela Gace - Merrem Sonte (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/7/2014, 18:11
E trendafil mu bene faqet o.
E nga ti syri me i bukur o.
Nen hij' nuk e di pse frikem o.
Edhe pse betohesh se me do.

Ref.2.x
Eh djale, more djale.
Ku ke pare vale,
Te shuhet me fjale, o djalo.

Burrit si kane hije fjalet o.
E ndaje mendjen me do a s'me do.
O merrem sonte, e mos me lesho.
Eh merrem se vij dhe pa dasem o.

Ref.2.x
Eh djale, more djale.
Ku ke pare vale,
Te shuhet me fjale, o djalo.

Leri faqet, mos luaj me to.
Epo se mi prishe more bojrat o.
Eh te dua per fare o djalo.
E tani bej si di, e bej si do.

Ref.4.xE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/8/2019, 20:40