Eli-G - N'shpirt Me Ke Vra (Feat. Barbana & Shpat Kasapi) (Teksti)

Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Eli-G - N'shpirt Me Ke Vra (Feat. Barbana & Shpat Kasapi) (Teksti)

Mesazh nga Natalie prej 29/7/2014, 15:40

Shpat Kasapi:
Me ty une ne hall kam ra
Se di se cka me ba
Me ty kam gjet belane
Ne shpirt me ke vra(2x)


Barbana Dini:
Se di a po t'pelqen
Zemer tipi jem
E di e ke problem
E di qe ty te dhemb
Qe t'jemi bashke ne te dy
Ti duhesh me me duru
S'eshte e lehte nje tip
Si une me dashuru


Eli-G:
Okay,jam dakort me krejt c'ka thu
Sikur t'du ty du me m'dasht mu
Krejt une ti plotesoj
Jo une nuk te tradhetoj
Deri ne hene une shkoj
Se te dashuroj
E kam rujt ty me ta than
Po,po me ta than
Fjalet me hile ti me i lan
Ti me i lan,me i lan


Shpat Kasapi:
Me ty une ne hall kam ra
Se di se cka me ba
Me ty kam gjet belane
Ne shpirt me ke vra(2x)


Barbana Dini:
Se di a po t'pelqen
Zemer tipi jem
E di e ke problem
E di qe ty te dhemb
Qe t'jemi bashke ne te dy
Ti duhesh me me duru
S'eshte e lehte nje tip
Si une me dashuru


Eli-G:
Je shume delikate dhe shume kerkon
Me ato nervat tua ti me nervozon
Boll me lajkat tua boll se nuk duroj
S'ke pse xhelozon tjeter nuk shikoj
A menon ti me ndryshu ti me ndryshu vec pak per mu
Ti po muj vetem me ja kalu ti me jetu
Se une ty du


Shpat Kasapi:
Me ty une ne hall kam ra
Se di se cka me ba
Me ty kam gjet belane
Ne shpirt me ke vra(2x)

Me ty une ne hall kam ra
Se di se cka me ba
Me ty kam gjet belane
Ne shpirt me ke vra(2x)

Me ty ne hall kam ra..!Eli-G - N'shpirt Me Ke Vra    (Feat. Barbana & Shpat Kasapi) (Teksti) Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

    Ora ėshtė 22/8/2019, 06:35