20 ushqimet qė pastrojnė dhe detoksifikojnė trupin dhe lėkurėn tuaj!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 20 ushqimet qė pastrojnė dhe detoksifikojnė trupin dhe lėkurėn tuaj!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/7/2014, 18:07

 20 ushqimet qė pastrojnė dhe detoksifikojnė trupin dhe lėkurėn tuaj! D7633dda-847f-407b-b534-abedf3058d9a---0-

Kemi bėrė njė klasifikim tė ushqimeve mė tė rėndėsishme detoksifikuese pėr t’u ndierė mė aktive dhe mė tė lehtėsuara.

1. Limonat

2. Boronicat

3. Farat e linit

4. Panxhari i kuq

5. Algat

6. Xhenxhefili

7. Hudhra

8. Caji i bardhė

9. Uji

10. Mollėt

11. Avokadoja

12. Papajat

13. Ananasi

14. Portokallet

15.Shegėt

16. Qitro

17. Trumza

18. Perimet me gjethe tė gjelbra

19. Cikorja

20. K**ēofiE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:18