Soni i rikthehet muzikės komerciale!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

30062014

Buzqeshje Soni i rikthehet muzikės komerciale!

Mesazh nga LePuRuShJa

Soni i rikthehet muzikės komerciale! Largea_1336132883-soni_malaj_linjat1404116272

Pasi u shpall fituese e “Top Fest 11″ me baladėn e saj “Me tė jeton”, Soni Malaj po i rikthehet komercialitetit nė muzikė, pasi po pėrgatitet pėr publikimin e njė kėnge tė re kėtė verė

Vetė Soni ka postuar nė profilin e saj nė rrjetin social “Facebook” njė foto me autorin e hiteve tallava, ku shkruan “me kompozitorin Alfred Sula, new hits coming soon…”. Alfred Sula ka punuar njė kėngė pėr Sonin me refren tė kėnduar nga Saad Ramadan nė arabisht.

Sula, i cili ėshtė mjaft i njohur nė rrethin e artistėve pėr krijimin e hiteve, si: “Tė ka lali shpirt”, apo mjaft kėngėve tė Sinan Hoxhės, tashmė po e zgjeron rrethin e tij me artistė qė duan tė sigurojnė njė hit pėr verėn. Le tė shohim se si do tė shfaqet Soni nė kėtė bashkėpunim tė ri, qė pritet tė jetė i nxehtė.

Ajo gjithashtu ka paralajmėruar bashkėpunim me kėngėtarin libanez Saad Ramadan dhe ka postuar njė foto nė facebook duke treguar se videoklipi po xhirohet nga Max Productons.

Ndryshe, ajo triumfoi kėtė edicion nė “Top Fest”, duke u bėrė pėr herė tė parė poseduese e njė ēmimi tė parė nė karrierėn e saj 18-vjeēare si kėngėtare. Pronarja e hitit “E Vogla” tashmė jeton mes Tiranės dhe Romės, pasi kėtu vazhdon karrierėn muzikore, ndėrsa nė kryeqytetin italian ka familjen e saj, qė pėrbėhet nga bashkėshorti balerin, Mirko dhe vajzėn e tyre, Ana.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.


    Ora ėshtė 24/8/2019, 10:51