Cilave femra nuk u ofrohen meshkujt

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cilave femra nuk u ofrohen meshkujt

Mesazh nga Princesha... prej 29/6/2014, 16:19

Nė filma meshkujt rregullisht u ofrohen vajzave nėpėr kafene. Nė jetėn reale kjo ėshtė diē mė ndryshe, ndėrsa gjithnjė e mė shumė femra ankohen pse meshkujt mė nuk po u ofrohen.
A i keni bėrė ndonjėherė vetes pyetje pėrse meshkujt nuk ju ofrohen. Ja disa arsye kryesore:
Nė grup me shoqe
Meshkujt e dinė qė nuk u ėshtė e kėndshme kur duhet t’i ofrohen ndonjė vajze, e cila tėrė mbrėmjen nuk ndahet nga “grupi” i mikeve tė saj.

Celulari
Ajo qė meshkujt mė sė shumti i largon nga ju ėshtė ai aparati i vogėl tė cilin femrat e nxjerrin nga ēanta dhe e kontrollojnė ēdo pesė minuta. E para, kjo sjellje ėshtė tepėr irrituese dhe tregon qė keni humbur kontaktin me botėn reale. E dyta, lė pėrshtypje qė keni dikė, andaj vazhdimisht jeni duke komunikuar me tė.

Vathė tė mėdhenj
Si duket, meshkujt vėrejnė ēdo detaj, andaj kanė zbuluar se ėshtė mė pak e sigurt qė do t’i ofrohen vajzės e cila ka vėnė vathė mė tė mėdhenj se veshėt.

Buzėkuqi
Femrat i adhurojnė buzėkuqtė, meshkujt jo. Posaēėrisht ata ngjyrė vjollce, tė kuqe, roze. Ndėrkaq, ato nuancat natyrore me siguri nuk i vėrejnė.

Buzėqeshja
Femrat tė cilat kurrė nuk buzėqeshin, nuk janė fare joshėse, sado qė mund tė jenė tė bukura, transmeton Telegrafi.

Alkooli
Edhe shishja e verės nė tavolinė nuk paraqet problem, nėse pihet me maturi. Pirja e alkoolit nė stilin e Ēarli Shinit dhe “me trimėri”, pėrkatėsisht sjellja mė e lirė se sa duhet, paraqet karton tė kuq pėr meshkujt.

Pamaturia
Fjalėn e kemi te grimi, te fustanet tepėr tė shkurtra dhe te gjėrat e ngjashme. Ajo qė kthejnė kokėn nga ju, nuk ėshtė e thėnė patjetėr qė tė jeni edhe joshėseCilave femra nuk u ofrohen meshkujt 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 25/6/2019, 19:29