Dilema nėse ai ju pėlqen, 10 shenja qė tregojnė tė kundėrtėn!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dilema nėse ai ju pėlqen, 10 shenja qė tregojnė tė kundėrtėn!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/6/2014, 08:15

Dilema nėse ai ju pėlqen, 10 shenja qė tregojnė tė kundėrtėn! Largea_cift61403206491

-Largon shikimin sa herė qė sytė pėrballen dhe nuk thotė gjė tjetėr pėrveēse njė pėrshėndetje.

-Shikon ēdo vajzė dhe pėlqen tė bėjė interesantin, ndoshta duke synuar diku tjetėr.

-Flet herė pas here pėr ish-tė dashurėn, se si i ka thyer zemrėn dhe se sa i mungon.

-Keni shkėmbyer numrat e telefonit, por nuk iu pėrgjigjet kurrė dhe kur pėrgjigjet shkruan thjesht, “po, jo, ok, mirupafshim”. Nėse do interesohej pėr ju do ishte mė i pėrzemėrt.

-Kur flet ėshtė i shpėrqendruar, ndoshta nuk ju shikon as nė sy dhe herė pas here shkruan mesazhe nė celular.

-Njiheni prej disa kohėsh por nuk tė pyet pėr asgjė personale, flet ose pėr veten ose pėr vajza tė tjera.

-Edhe nga ana fizike vėren se mban distancė, madje nuk tė prek as dorėn. Por mund tė jetė i afruar me vajza tė tjera.

-Nėse dilni nė shoqėrinė e miqve, nuk kėrkon asnjėherė tė qėndrojė vetėm me ty. Dhe kur ndodh tė gjendeni vetėm nuk thotė asgjė.

-Duket sikur ekziston vetėm ai me problemet e tij. Praktikisht nuk tė dėgjon dhe nuk duket i interesuar pėr ta bėrė njė gjė tė tillė.

-I ke kėrkuar disa herė tė dilni bashkė, por ai gjen gjithmonė justifikim pėr tė refuzuar.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/8/2019, 20:35