Kur njė mashkull lihet, ai vuan mė shumė se sa njė femėr.

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kur njė mashkull lihet, ai vuan mė shumė se sa njė femėr.

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/6/2014, 15:15

 Kur njė mashkull lihet, ai vuan mė shumė se sa njė femėr. 258643dc-0dd1-45f7-b125-5949f584f714---0-

Studimi duket se ka zbuluar njė sekret tė madh tė tyrin!

Meshkujt e vuajnė mė shumė fundin e njė dashurie. Madje, sipas studimit, ata janė mė tė predispozuar qė tė konsumojnė alkool dhe drogė.

Meshkujt, ashtu siē tė gjithė e dimė, kanė tendencė qė tė mos flasin mes shokėve dhe nė kėtė mėnyrė ata janė emocionalisht mė tė brishtė kur lihen nga partnerja e tyre. Kryesisht bėhet fjalė pėr meshkujt e moshės 18-23 vjeē. Studimi duket se ka zbuluar njė sekret tė madh tė tyrin!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/8/2019, 20:44