Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/5/2014, 20:35

 Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave! 1a3806bd-4d49-43c9-ac49-246e698c3de4---0-

Mė poshtė ju sjellim karakteristikat pėr ngjyrat e caktuara.
 
E kuqja, pėr adhuruesit e aksionit.
E portokallta, pėr ata qė janė tė shoqėrueshėm dhe kreativė.
E verdha, ngjyra fati dhe e tė qenit praktik.
E gjelbra, ngjyrė e dashurisė dhe sigurisė.
E kaltra, pėr ata qė duan jetė tė qetė dhe nė harmoni.
Vjollca, pėr individualistė dhe ėndėrrimtarė
Ngjyra kafe, pėr ata qė janė tė durueshėm dhe tė qėndrueshėm.
E zeza, pėr ata qė duan kontrollin.

E bardha, pėr adhuruesit e pėrsosmėrisė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave!

Mesazh nga MARINO prej 28/5/2014, 22:14

E kaltra, pėr ata qė duan jetė tė qetė dhe nė harmoniKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave!

Mesazh nga Princesha... prej 28/5/2014, 22:54

Ngjyra kafe, pėr ata qė janė tė durueshėm dhe tė qėndrueshėm. Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Zbuloni karakterin tuaj, sipas...ngjyrave!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 12:01