Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?

Mesazh nga Princesha... prej 28/5/2014, 16:22

Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?

Mesazh nga Princesha... prej 29/5/2014, 16:23

xhelozia esht nje ndjenj qe shum njerez e kan me te forte se deshiren per mos ta trg ate.. per mendimin tim ndjenja e xhelozise esht nrml por me limitet e saj jo e tepruar pasi dhe ajo ka efektet ,pasojat e saj gjithmon negative : mendime,strese,nervocizem,dhe nxitjen e kryerjes se veprimeve te pamenduara etj...Cmendim keni per xhelozine ndaj te tjereve? Cfare pasojash negative sjell ajo tek ne?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 23/7/2019, 22:46