Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2014, 07:39

Jo nuk mund tė jetė vetėm rastėsi dhimbja e njė nėnė kur vuan njė fėmi
Jo nuk mund tė jetė vetėm poezi kur tė dridhet zemra pėr njė dashuri
Dhe jo nuk mund tė jetė vetėm ironi tė jetosh gjithė jetėn mes miljonash padrejtėsi
Lindi sonte jeta diku atjeeeee ... ....


E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2018, 08:25