Takimi i pare 6 shqnja qė tregojnė se po humbni kohėn kot!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Takimi i pare 6 shqnja qė tregojnė se po humbni kohėn kot!

Mesazh nga Princesha... prej 22/5/2014, 08:23

Njė takim jo gjithmonė mund te ketė fundin qe prisni. Mjaftojnė disa minuta pėr te mėsuar nėse ai ėshtė apo jo i duhuri.
1. Ai nuk ka parashikuar asgjė
Pėr te realizuar njė takim, duhet njėfarė organizimi pėr ta bere tjetrėn pėr vete e pėr ta joshur.
2. Ai ju ngatėrron me njė shok
Ju flet sikur te kishte para njė shok, ju godet me shaka tek shpatulla, nuk ua hap derėn e lokalit.. Nuk bėn pėr ju.
3. Ju shtrėngon fort dorėn
Keni bere gjithēka pėr t’u dukur njė zonjushe elegante, ndėrkohė qe ai ju takon shpejt e shpejt dhe ju shtrėngon fort dorėn duke e tundur. Kjo nuk do iu beje te ndiheni mire.
4. Ai iu tregon se nuk beson tek dashuria
Sapo uleni, filloni te flisni gjoja pėr tema serioze ndėrkohė qe ai ju shpreh se nuk beson tek dashuria apo tek njė lidhje e qėndrueshme. E si mund te filloni njė lidhje me te?
5. Nuk e lėshon pėr asnjė ēast telefonin nga dora
Kjo tregon se te tjerėt kane me shume rėndėsi sesa ju, prandaj me mire te mos hidhni hapa me tej.
6. Ai flet pėr ish te dashurėn
Edhe pse ende nuk ka mėsuar asgjė pėr ju, ai fillon e ju flet pėr ish te dashurėn. Mesa duket zemra e tij ėshtė ende e zėnė. Me mire mos humbni kohen kot me te dhe mundohuni te gjeni dike tjetėr qe mund t’iu pėrshtatet.
Takimi i pare 6 shqnja qė tregojnė se po humbni kohėn kot!  1dcf89634Takimi i pare 6 shqnja qė tregojnė se po humbni kohėn kot!  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 22/7/2019, 03:15