Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/5/2014, 11:19
1. (Genta)
Ėndėrr mbajėm, ose ndalėm pak nuk rrezikon (o on)
Rri si n'ajėr, se gjen fjalėn dot qė mė mungon (o on)
Mos e le dhe pak, mos mė gjatė, nuk kemi shumė kohė
Merre me ngut, je shumė sigurt, vetėm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this again

2. (Genta)
Nisu nė sulm, nuk ke ēfarė humb, nėse me mua je
Shumė ti pak unė, shumė ti pak unė, tė mė ndjeje (e e e)
Mos e le dhe pak, mos mė gjatė, nuk kemi shumė kohė
Merre me ngut, je shumė sigurt, vetėm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this againE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 17/7/2018, 00:06