Shtėpia lėvizėse 1 milion dollarėshe!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shtėpia lėvizėse 1 milion dollarėshe!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2014, 16:01

Sigurisht qe me 1 milion dollarė ne dore ke shume mundėsi pėr te gjetur njė shtėpi kudo qofte ajo, por kjo qe po ju tregojmė, ndryshe prej tyre, ka nevoje edhe pėr parking. Ajo lėviz dhe mund ta ēojė vendbanimin tėnd aty ku do te dėshironit.

Ka qene njė mode e viteve ’70, blerja e kėtyre shtėpive te vėrteta lėvizėse, por kėto qe prodhohen aktualisht sigurisht qe vetėm emrin kane te pėrbashkėt me to.

Me shume sesa njė vend pėr te fjetur, te tilla struktura te ofrojnė edhe shume aksesore se edhe me te mirat resorte verore. Ne te do te gjenit pianoforte te vendosura vertikalisht, vende pėr ushtrimin e trupit, studio pėr regjistrimin e muzikės, shtretėr te jashtėzakonshėm, WC luksoze e shume te tjera.
   
/ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 20/10/2018, 00:30