Paddy, 80-vjeēarja qė habiti “BRITAIN’S GOT TALENT”

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Paddy, 80-vjeēarja qė habiti “BRITAIN’S GOT TALENT”

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/5/2014, 19:4680 vjeēarja, mjaft nė formė dhe plot energji ka befasuar jurinė e spektaklit dhe publikun dhe ka fituar vėmendjen dhe duartrokitjet e tyre. Video-ja e saj ka bėrė xhiron e botės duke lėnė mjaft njerėz tė habitur. Pady e pasionuar qė nė fėmijėri pas kėrcimit, ėshtė e martuar dhe ka katėr fėmijė.

Partneri i saj nė kėrcim, e ka cilėsuar si njė inspirim. Ai ėshtė shprehur:

-“Ajo mundet, tė gjithė mundemi.”E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 12:30