Flora Gashi - Dashuron cdo Maturant (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Flora Gashi - Dashuron cdo Maturant (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/4/2014, 11:20Ose sot ose kurr, shanca vjen
edhe n“matur e sigurt
éshté garant o dashuron qdo maturant.

Maturant mos rri vet sonte
po te pret kreit klasa jote
per her t“fundit hapni zemrat
sikur djemt ashtu dhe femrat
jeni maturant

Shpejté kaluan kéto vite
kush te deshti kurr se dite
mos iu frikéso te vértetés
mund té jeté fati i jetés
jeni maturant oo jeni maturant.

Reff:2
Ose sot ose kurr
shanca vjen edhe n“matur
éshté sigurt, éshte garant
dashuron qdo maturant

Shpejt kaluan kéto vite
kush te deshti kurré se dite
mos iu frikéso te vértetés
mund té jeté fati i jetés
Jeni maturant oo jeni maturant

Ref:2
Ose sot ose kurr
shanca vjen edhe n“matur
e sigurt éshté garant
o dashuron qdo maturant.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 20/6/2018, 02:06