Me thuaj ēfarė pi nė takimin e pare tė tė them kush ėshtė ai!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Me thuaj ēfarė pi nė takimin e pare tė tė them kush ėshtė ai!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/4/2014, 19:21

 Me thuaj ēfarė pi nė takimin e pare tė tė them kush ėshtė ai! 693d95d5-ca1b-44b8-88ab-d92556f75cce---0-

Kur dilni pėr here te pare ne takim me personin qe mendoni ta keni ne krah, shihni me kujdes se ēfarė ai porosit pėr te pire. Pija tregon shume mbi te, mbi karakterin dhe aspiratat e tij.

Ai porosit birre artizanale

Duket si njohės i mire, por ne te vėrtetė nuk ėshtė siē duket.

Ai porosit birre klasike

Ai nuk kėrkon t’iu impresionoje, por kėrkon qe te krijoje njė lidhje serioze dhe t’iu beje te ndiheni mire.

Ai porosit whisky

Ai ėshtė njė mashkull i vėrtetė qe do ua hape dyert drejt njė bote te panjohur.

Ai porosit koktej

Ai ėshtė shume rrėmujaxhi, por nga ana tjetėr kėrkon gjithė kohės te njohe vende te reja dhe te mahnitshme. Gjithsesi bėni kujdes sepse ai nuk ka besim as tek vetja e tij.

Ai porosit vere

Ai ėshtė njė dėgjues perfekt, ēka mund te jete njė ogur i mire pėr te ardhmen.

Ai porosit whisky me cola

Kujdes, toke e minuar! Ky mashkull do mbetet pėr shume kohe “fėmijė” dhe kėrkon me ēdo kusht qe brenda njė nate te arrije ēdo gjė.

Ai porosit Martini

Ai kėrkon te jete i rafinuar dhe t’iu impresionoje, vetėm se duhet te bėni pak durim.

Ai porosit shots-a me Tequila

Do te duket interesant, por ne fakt ne tryeze tregon te kundėrtėn. Mos ia kini shume besėn.

Ai porosit Vodka me boronice te kuqe

Kujdes, ai ka shume gjasa te jete gay dhe kėrkon t’iu ketė shoqe.

Ai porosit lėng frutash

Nuk ėshtė mashkulli i duhur pėr ju. Ndryshon shpesh mendim dhe ėshtė i mėrzitshėm./ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Me thuaj ēfarė pi nė takimin e pare tė tė them kush ėshtė ai!

Mesazh nga MARINO prej 25/4/2014, 11:35

whiskyKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

    Ora ėshtė 22/7/2019, 03:44