Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN

Mesazh nga Princesha... prej 17/4/2014, 23:49

Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN 301727_418040954897210_71322002_n

Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN

Ky caj eshte mjaft efikas per pastrimin e mushkrive. Perzierja bimore qeteson kollen, pastron mushkrite, rrallon dhe lehteson krizat e astmes, lufton mykun e krijuar nga perdorimi i antibiotikeve.

Perberesit: Lule bliri, agulice, thunder mushke, dafine, zhumbrice.

Perdorimi: Ne 3 gota uje ziejme 2 luge (supe) me bimen per 2-3 min. Kullohet dhe pihet gjate gjithe dites.

Perdorimi i cajit nuk ka efekte anesore.Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:06