Iliret ft. Beni Baksi - Jeta ne gurbet (Official Video )

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Iliret ft. Beni Baksi - Jeta ne gurbet (Official Video )

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/4/2014, 15:53Iliret
Kur jam nisur ne mergim
Me nje valigje nrrug pa kthim

Beni baksi
Me dy pika lot ne sy
Me zemer te thyer tkam lan ty

Ref 2x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shpirt un jan dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu

Iliret
Skam fuqi me te ndryshoj
Skam ku te fle e ku te shkoj

Beni Baksi
Nga lekura smund te dal
Un do te kujtoj me mall

Ref 3x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shoirt un jam dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/5/2018, 06:20