Mos u hidhėro:

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Mos u hidhėro...

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2013, 07:57


MOS U HIDHĖRO... Ne, njerėzit, si domosdoshmėri e krijimit, jemi tė detyruar tė jetojmė gjithmonė bashkė nė kėtė botė, qė ėshtė njė vend prove me tė gjitha anėt e saj tė ėmbla e tė hidhura. Po qe se nė jetėn e pėrbashkėt nuk u pėrmbahemi disa rregullave, nuk mund tė sigurojmė qetėsinė dhe kėnaqėsinė shoqėrore. E njė prej faktorėve shpirtėrorė qė e shtyjnė njeriun pėr tė vepruar nė mėnyrė tė menjėhershme dhe tė vrullshme, ėshtė hidhėrimi, zemėrimi, i cili pėrkufizohet sipas psikologjisė si: “shtytje e brendshme pėr t’i shkaktuar dhimbje dikujt qė kėrkon tė na bėhet pengesė gjatė zbatimit tė prirjeve tona”. E ky njeri i zemėruar i ngjan anijes qė kapet pas furtunave tė mėdha nėn ciklonet e fuqishme duke i humbur ekuilibrin krejtėsisht, i zemėruar e i hidhėruar, e shan atė qė ka pėrballė dhe e dhunon. Pėr tė mos rėnė nė kėtė grackė tė hidhėrimit e tė zemėrimit duhet tė pėrmbahemi e tė jemi tė durueshėm, sepse sprovohen ata qė janė mė tė mirė. Njerėzit sprovohen nė bazė tė besimit tė tyre. Ai i cili ka besim mė tė fortė ai sprovohet mė tepėr, e kush ka besimin mė tė dobėt ka edhe sprovimin mė tė dobėt…” Prandaj; Mos u hidhėro: Sepse hidhėrimi, tė shqetėson ty pėr tė kaluarėn, tė frikėson pėr tė ardhmen e kėshtu tė ikėn si pa kuptuar e tashmja… Mos u hidhėro: Sepse zemra ligėshtohet, fytyra vrenjtet, shpirti shuhet dhe shpresa venitet… Mos u hidhėro: Sepse gėzohet ai qė nuk tė do, zemėrohet miku, kėnaqet me ty ziliqari, si dhe keqinterpretohet e vėrteta… Mos u hidhėro: Sepse ky hidhėrim nuk ta kthen atė qė ke humbur apo atė qė shkoi, as nuk e ngjall tė vdekurin, as nuk e ndryshon fatin e nuk tė sjell dobi… Mos u hidhėro: Sepse hidhėrimi bėn qė tė dėshpėrohet i pamunduri, i pafuqishmi, e tė tė mėrzitet e sotmja dhe je nė njė brengosje tė vazhdueshme… Kėshtu zhgėnjen atė qė ėshtė i sigurtė e i bindur, dhe dėshton nė arsyetim… “…E pa dyshim, se pas vėshtirėsisė vjen lehtėsimi. Vėrtet pas vėshtirėsisė vjen lehtėsimi…” Mos u hidhėro: A nuk ishe ti qė e provove kėtė mėrzitje dje dhe nuk tė dha dobi…?! Fėmija yt nuk e kaloi provimin, e ti u hidhėrove, por a e mori ai atė (provimin)? Ndėrroi jetė njė prej tė afėrmve tė tu, e ti u hidhėrove, por a u kthye ai pėrsėri…? Humbe nė tregti e u hidhėrove, por a u kthye kjo humbje nė fitim…? Mos u hidhėro: Nė tė vėrtetė ti hidhėrohesh nga njė fatkeqėsi qė tė bie, por pėson edhe mė shumė fatkeqėsi nga ky hidhėrim…, sepse nėse hidhėrohesh pėr varfėrinė, ajo tė shtohet, e nėse hidhėrohesh nga fjalėt e atyre qė nuk tė duan, atėherė bie pre e tyre e mundohesh mė shumė… Mos u hidhėro: Sepse hidhėrimi ta paraqet ujin e ftohtė si tė nxehtė, trėndafilin si njė lule gjembaēe, bahēen me lule si shkretėtirė dhe jetėn si njė burg qė nuk durohet… Mos u hidhėro: Ti ke shtėpi ku tė banosh…, ke ushqim pėr tė ngrėnė…, ke ujė pėr tė pirė…, ke rroba pėr tė veshur…, ke grua, ke fėmijė…, atėherė pėrse hidhėrohesh?! Mos u hidhėro: Nėse ti je i varfėr, shiko poshtė teje, ka edhe mė keq se ty, ai i cili ėshtė i zhytur nė borxhe…, e nėse nuk ke mundėsi t’i hipėsh njė mjeti pėr tė udhėtuar, ke kėmbėt e tua, por ka edhe mė keq se ty, se ka tė tjerė qė nuk i kanė…, e nėse ankohesh nga ndonjė dhimbje, ka shumė tė tjerė qė dergjen nė shtrat e nuk lėvizin…, e nėse humb ndonjė fėmijė, tė tjerė kanė humbur edhe mė shumė se ti… Mos u hidhėro: Nėse gabon pendohu, nėse lėndon dikė kėrko falje, nėse bėn padrejtėsi ndreqe atė, riparoje, sepse mėshira ėshtė e madhe, dhe dyert e saj janė tė hapura, falja, ndjesa ėshtė e gjerė e fisnike dhe pendimi ėshtė i pranuar… Mos u hidhėro: Sepse bėhesh nervoz, temperamenti yt tronditet, lėkundet, e pėr rrjedhojė zemra tė lodhet e tė kaplon pagjumėsia… Mos u hidhėro: Sepse fati ėshtė i pashmangshėm, e lapsat u thanė dhe fletėt u mbyllėn e ēdo gjė ėshtė aty ku duhet tė jetė…e ky hidhėrimi yt as nuk e afron atė qė do tė ndodhė e as nuk e largon, as nuk e shton e as nuk e pakėson… Mos u hidhėro: Sepse hidhėrimi ėshtė si ajo era e keqe qė pėrhapet nė atmosferė sikur aroma e luleve tė kalbura nė kopėsht… Mos u hidhėro: Sepse ai qė ėshtė i hidhėruar i ngjan lumit tė tėrbuar qė merr me vete gjithēka i del para dhe shkatėrron… Mos u hidhėro: Jeta ėshtė shumė e shkurtėr, dhe nuk tė sjell dobi nėse atė e mbush me hidhėrim, nė vend qė ta mbushėsh atė me dashuri e qetėsi, e po ashtu nuk tė sjell dobi kur netėt i mbush me shqetėsime e mundime se dhe ajo dashuri qė ke tė tė venitet. Mos u hidhėro: Sepse sado pasuri tė kesh apo kėshtjella tė larta tė zotėrosh, nėse je i hidhėruar e i dėshpėruar, ato nuk ndikojnė dhe nuk gjen rehati, pėrkundrazi, tė shtohet edhe mė tepėr hidhėrimi, vetmia, brengosja e pikėllimi dhe tė duket sikur tė pėrpin ajo sipėrfaqe e madhe qė zotėron… Mos u hidhėro: Sepse edhe sikur tė kishe tė gjitha mjekimet e mjekėve mė tė njohur, ilaēet e farmacistėve apo edhe sugjerimet e psikologėve, nuk do tė sillnin ndonjė dobi tek ty e nuk do tė tė gėzonin, sepse zemra jote u bė vendqėndrim pėr hidhėrimin, sytė e tu u bėnė shtrat pėr tė, gjymtyrėt e tua u hapėn pėr tė e ndėrsa lėkura jote e maskoi, e fshehu atė… Mos u hidhėro: Sepse nė tė vėrtetė Krijuesi krijoi pėr ty tokėn dhe gjithēka ka nė tė e mbi tė, krijoi pėr ty kopshte, lulishte, parqe etj…, me lule e pemė tė shumėllojshme, e po ashtu krijoi edhe yjet ndriēues, hėnėn, diellin dhe gjithēka ka nė qiell, e ēdo gjė e krijoi nė harmoni. E ti pėrsėri hidhėrohesh?! Mos u hidhėro: Sepse ti ecėn me kėmbėt e tua, merr frymė lirisht dhe thith ajėr tė pastėr, gjumin e bėn tė sigurt… Mos u hidhėro: A nuk i sheh retė e zeza se si shpėrndahen…, natėn e errėt qė i lė vendin agimit…, apo furtuna se si qetėsohet…, apo edhe se si tė tėrheq ty drejt mirėsisė e bollėkut, drejt njė jetė tė hareshme dhe njė tė ardhme tė begatshme… Mos u hidhėro: Sepse rrezet e diellit nuk tė djegin sepse me hije tė mbulon, etja nuk tė merr se shiun ta zbret, uria nuk tė kap se ushqimin ta ofron, dhimbjet t’i largon se shėndetin ta jep, e ty nuk tė mbetet asgjė tė bėsh, vetėm tė durosh pak dhe tė presėsh ēastin… Mos u hidhėro: Sepse nėse hidhėrohesh, dobėsohesh, tė bie pėrkushtimi, hidhėrimi tė ēon pėr nga mendimi i keq dhe bie pre e thashethemeve dhe shpifjeve e pėr rrjedhojė bie nė pesimizėm… Mos u hidhėro: Sepse hidhėrimi, shqetėsimi, mėrzia janė shkaktarė tė sėmundjeve shpirtėrore e trupore, janė burim i nervozizmit, shkatėrrimit nervor, anktheve, etj… Mos u hidhėro: Mos u dorėzo para hidhėrimit, ēohu ,lexo, puno, vizito tė tjerėt, shpreso…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 08:39

Pėr ty Princesha:

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2013, 09:16

Hemmmmmm... sjam e hidheruar por jam keshtu nga natyra Sad ...Sepse bėhesh nervoz, temperamenti yt tronditet, lėkundet, e pėr rrjedhojė zemra tė lodhet e tė kaplon pagjumėsia… Mos u hidhėro: Sepse fati ėshtė i pashmangshėm, e lapsat u thanė dhe fletėt u mbyllėn e ēdo gjė ėshtė aty ku duhet tė jetė…e ky hidhėrimi yt as nuk e afron atė qė do tė ndodhė e as nuk e largon, as nuk e shton e as nuk e pakėsonAnonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 09:19

@Princesha... shkruajti:Hemmmmmm... sjam e hidheruar por jam keshtu nga natyra Sad...Sepse bėhesh nervoz, temperamenti yt tronditet, lėkundet, e pėr rrjedhojė zemra tė lodhet e tė kaplon pagjumėsia… Mos u hidhėro: Sepse fati ėshtė i pashmangshėm, e lapsat u thanė dhe fletėt u mbyllėn e ēdo gjė ėshtė aty ku duhet tė jetė…e ky hidhėrimi yt as nuk e afron atė qė do tė ndodhė e as nuk e largon, as nuk e shton e as nuk e pakėson
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ QAJĖ QAJĖ QAJĖ 
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2013, 09:31

/Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 10:02

Mos u hidhero!

Nese nuk desheron te flas me ty

Nese prezenca ime te ben nervoze

Nese nuk pergjigjesh ne MP-te e mia

Nese me sheh te merzitur....ti serish mos u hidhero, ky jam une,,,
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 20/11/2013, 17:31

Mos u hidhero... ka edhe ma keq.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2013, 18:18

Mos u hidhėro kur dikush shko ,,, asgjė sėshtė e pėrjetshme...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 20/11/2013, 18:19

Mos u hidhero moooooo se su bo nami.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2013, 18:20

Mos u hidhėro vetėm me mua, me tė tjerėt bėj ētė duashhhhhh ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 20/11/2013, 18:22

Mos u hidhero, se si plas kujt gjths LOL Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2013, 18:23

Mos u hidhėro se mjer ti pastajjj ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 20/11/2013, 18:26

Mos u hidhero, po mir do beje edhe tu hidheroje.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2013, 18:28

Mos u hidhėro kur unė tė iki ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 21/11/2013, 00:11

Dielli do te lind serish.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/11/2013, 07:29

Mos u hidhėro, se unė do tė jemė gjithmonė me ty....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Princesha... prej 29/11/2013, 13:42

Mos u hidhero se asgje sesht me si dikurArlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 29/11/2013, 13:46

Une vazhdoj te jem prane teje.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Princesha... prej 29/11/2013, 13:52

Dashurija ndonjeher aq sa esht e bukur esht edhe e hidhurArlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 29/11/2013, 13:53

Plaget sherohen nje dite.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/11/2013, 14:03

Mos u hidhėro kush tė do... qėndro ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Princesha... prej 29/11/2013, 14:05

Nje dit do te shikoj secili rugen e vetAnonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Vizitor prej 29/11/2013, 14:08

Mos u hidhero...me thuani ju...por une kam aresyet e mia qe hidherohem...
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Arlo prej 30/11/2013, 15:45

Mos u hidhero per gjera qe s'ja vlejne.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2013, 00:35

..... pėr atė qė stė merito ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Mos u hidhėro:

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:38