Sa Vuaj Per Ty

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Sa Vuaj Per Ty

Mesazh nga Princesha... prej 2/4/2014, 00:16

Mendoja se te dashurosh esht gjeja me e bukur qe ekzistonte nket jet tmallkuar,te njoha dhe nisa te te doja,por ti sme ke merituar,un vuaj vuaj e per vuajtjen time kurr ske me e menduar ?
    Ora ėshtė 23/3/2019, 18:08