A ėshtė gabim tė jesh i sinqertė

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A ėshtė gabim tė jesh i sinqertė

Mesazh nga Princesha... prej 1/4/2014, 23:30

[size=16.9]Edhe pse ne ditet e sodit eshte e veshtir ti besohet dikujt, e dim qe vlerat realizohen sipas qellimit pra me ane te sinqeritetit arrihet edhe suksesi. Mirepo Njerėzit qė mė sė shumti na dėmtojnė, janė personat qe u japim besimin tone pra me njohjen e fshehtesirave tona ata e keqperdorin besimin tone. 

Pra ju ēfare mendoni jepni mendimin tuaj?
[/size]Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A ėshtė gabim tė jesh i sinqertė

Mesazh nga Arlo prej 18/5/2014, 21:03

JoKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
The author of this message was banned from the forum - See the message
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A ėshtė gabim tė jesh i sinqertė

Mesazh nga Princesha... prej 24/5/2014, 00:37

Duartrookitje  Duartrookitje  Duartrookitje  Bravo PoLiici PUF 
Sponsored content

Buzqeshje Re: A ėshtė gabim tė jesh i sinqertė

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 18/2/2019, 17:30