Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2014, 09:27Po do me dit a t'kam zemėr
po mė lu mendja pėr ty
po do me dit a kam tjetėr
po se unė tė dua veē ty

Me kilometra tė dua
dhe mė dhemb shpirti pėr ty
dhe nėse lart ėshtė e shkruar
do jemi bashkė ne tė dy

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemėr
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetėr
Ani, Ani, Ani
tė mbaj nė zemėr
Ani, Ani, Ani

Po do me dit a t'kam zemėr
po mė lu mendja pėr ty
po do me dit a kam tjetėr
po se unė tė dua veē ty

Me kilometra tė dua
dhe mė dhemb shpirti pėr ty
dhe nėse lart ėshtė e shkruar
do jemi bashkė ne tė dy

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemėr
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetėr
Ani, Ani, Ani
tė mbaj nė zemėr
Ani, Ani, Ani

na na na na na...
tė mbaj nė zemėr
na na na na na...

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemėr
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetėr
Ani, Ani, Ani
tė mbaj nė zemėr
Ani, Ani, Ani...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2018, 08:29