GENA FT Zzap&Chriss - DUHET (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje GENA FT Zzap&Chriss - DUHET (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/3/2014, 18:58
Mos mė prit mė shumė
Nuk do gjeshė si unė
TI ma lodhe kėtė zemėr
Jepi Fund
Ėshtė shkruar lart
Dhe pėr ne njė varg
do ta gjej edhe unė njė dit shpirtin binjak

Duhet duhet, ishim dashur pak
Ne nuk patėm fat, ne nuk patėm fat

Duhet duhet, tė mos tė doja unė
Se mė vrave shumė se mė vrave shumėėėėėėėėėėėė

Unė mendoj pėr TY, un jetoj pėr TY, je gjithēka qė unė e ndjej, je vetėm TI
Falma dashurinė sėshtė aspak gabim, tė kėrkoj mbi re si ėngjėll shpirti im

Duhet duhet, ishim dashur pak
Ne nuk patėm fat, ne nuk patėm fat

Duhet duhet tė mos tė doja unė
Se mė vrave shumė se mė vrave shumė!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 09:50