Lista e nje dite te shendetshme!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Lista e nje dite te shendetshme!

Mesazh nga Princesha... prej 23/3/2014, 14:33

1-Pini shume uje!

2-Hani fruta ose perime ne cdo vakt!


3-Mundohuni te flini 8 ore!

4-Vraponi,kerceni ose thjesht ecni !

5-Evitoni fast foodet!

6-Kushtojini vetes rendesi duke bere ndonje maske per fytren floket ose trupin.

7-Largohuni nga veset e keqija si :duhan dhe alkool.

8-Ushqehuni shendetshem

8-Dhe ne fund BUZEQESHNIi!

Lista e nje dite te shendetshme! 1010326_674916035906647_1736702931_nLista e nje dite te shendetshme! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:36