Bardha ft. Rati - Engjelli I shpirtit tim je ti (Official Video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Bardha ft. Rati - Engjelli I shpirtit tim je ti (Official Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/3/2014, 14:21




Rati:Engjell i shpirtit tim je ti ... Betohem para Zotit dhe para teje pas teje do te jem une deri ne vdekje mas tejeee ...i yti do te jem..
Bardha:Sonte po e ndjej veten si ne perralla ti si nje princ e un si berbardha ne kete moment..Unaza po shkelqenn...
Rati:Engjell i shpirtit tim je ti...
Bardha:Ti je drit e syve te mi..
Rati:Ti je jeta ime qe jeton..
Bardha ft Rati:Te dua ty...
Rati:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty per gjithmon....
Bardha:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty pergjithmon...Ti je jeta ime...
Bardha ft Rati:Engjell i shpirtit tim je ti ...
Rati:Per mua ti ke lindur ashtu siq me thua me zerin e zemres tende un te dua sa te kem jet..i yti do te jem..
Bardha:Fjalet qe thua ma zgjasin jeten nje yll pikua per mu nga qielli sa te kem jett per ty une do te jem..
Rati:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty per gjithmon..

Bardha:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty pergjithmon...
Rati:Engjell i shpirtit tim je ti..
Bardha:Ti je drit e syve te mi..
Rati:Ti je jeta ime qe jeton..
Bardha ft Rati :Te dua ty..
Rati:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty pergjithmon...
Bardha:Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lulet ne nje dor lulet per nje dit ty pergjithmon..Ti je jeta ime
Rati:Engjell i shpirtit tim je ti ...!!




E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 20/6/2018, 02:10