Nje telefonate nga ishi/ ishja .

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Nje telefonate nga ishi/ ishja .

Mesazh nga Princesha... prej 22/3/2014, 00:48

Qe te harrojme dashurine e kaluar na merr nje kohe te gjate . Vendosim te ecim perpara por brengen ne shpirt e kemi akoma . Mundohemi te bejme shoqeri te reja , nje lidhje te re me gjithe deshiren qe te harrojme te vjetren.Pasi e kemi arritur deri diku vjen nje moment qe nje telefonate na zgjon ndjenjen e kaluar , na prish qetesine. ISHI/ISHIA ......... Mundohet te na mbushi mendjen se akoma nuk na ka harruar .
A duhet te mendojme me per te, ta lejojme te prishi gjithcka ?A duhet ti japim nje shanc tjeter dhe perse ?
    Ora ėshtė 23/1/2019, 03:05