Ku jan djemt e hajrit?

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Ku jan djemt e hajrit?

Mesazh nga Princesha... prej 22/3/2014, 00:45

Ku jan djemt qe nuk tradhtojn? a egzistojn ata apo jo? nese po, ku jan mshef? nese jo, jan te gjith meshkujt njesoj? e kan tradhtine ne gjak meshkujt? apo jemi ne - vajzat - ato qe tradhtojn dhe nuk jemi te sinqerta? ka meshkuj te martuar qe genjejn dhe tradhtojn si gruan ashtu edhe "te dashuren"?

kam deshir te flasim ketu ne lidhje me kete qeshtje.? FFLMM Ku jan djemt e hajrit? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:44