Qka mendoni per Grat e sodit qe jan tranu mas internetit...!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Qka mendoni per Grat e sodit qe jan tranu mas internetit...!

Mesazh nga Princesha... prej 22/3/2014, 00:13

Pėrshendetje Forumista..!!!

E hapa kėt tem sepse ka Gra t'martume qe hin Internet shumė e po ka xx raste kan fėmit e i lojn anash e prej Neti nuk qohen etj...

Kėshtu qe kisha pas dėshir te bisedojm rreth ksaj teme 


Ju kisha lut qe te rrin ne tem dhe pergjigjej te shkurta e te qarta flm pėr mirkuptim.. Respekt Qka mendoni per Grat e sodit qe jan tranu mas internetit...! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:52