Ai eshte mashkull - i ka hije !

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Ai eshte mashkull - i ka hije !

Mesazh nga Princesha... prej 22/3/2014, 00:12

Ende permendet nje fjale popullore " Ai eshte mashkull i ka hije ! ".
Po qe nje femer ben gabim dhe i deshton lidhja, mashkulli do t'ia permend gjith jeten ate gabim.
A eshte kjo e drejt ..?
Pse mashkullit mund ti falen gabimet e se kaluares e femres jo ? 


Mirė Pres Mendimin e Juaj .......ReSpekt PUC Ai eshte mashkull - i ka hije ! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:31