Nese vdes me pare se ty, me bej nje nder :

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Nese vdes me pare se ty, me bej nje nder :

Mesazh nga Princesha... prej 21/3/2014, 15:07

Nese nuk do te qash, mos qaj...Nese nuk arrin te qash mos u shqeteso...Nese do te qeshesh, ...
Nese dikush te tregon dicka per mua, degjoji dhe besoji fjalet qe ata thone...Nese me mburrin shume , korrigjoje ekzagjerimin e fjaleve te tyre...Nese me kritikojne me shume se duhet , me mbro..
Nese me fjalet e tyre me bejne nje shenjtore vetem se tani kam vdekur...thuaj qe une kisha ne shpirt dicka te shenjte , por isha shume larg figures se nje shenjtoreje...Nese duan te me bejne te dukem e keqe thuaj se ndoshta kisha anet e mia te keqija , por qe gjithe jeten u perpoqa te isha njeri i mire..Madje u perpoqa te isha me e mira...Nese ndjen trishtim dhe deshiron te lutesh per mua , mund te lutesh...Ndoshta kam nevoje per lutjen tende..Nese do te flasesh me mua fol me yjet dhe une do te degjoj..Shpresoj te jem ne qiell qe te degjoj fjalet e tua dhe te jem e dobishme kur te kesh nevoje per mua, kudo qe te ndodhesh..Nese do te shkruash dicka per mua uroj te mund te shkruash vetem nje fraze : " Isha Gjithckaja e saj...Besoi tek mua dhe me adhuroi "
Ne ate cast po munde te derdhesh nje lot une nuk do te jem aty per ta ndalur, por ska gje..Ndoshta dikush do ta ndali ne vendin tim dhe duke pare se u zevendesova nga dikush qe e meritonte, do ta kuptoj detyren time te re ne boten tjeter...Por ndonjehere kur te ndjesh deshire dhe mall hidh nje sy drejt qiellit..Sigurisht qe nuk do me shohesh, por une do te jem shume e lumtur duke pare veshtrimin tend te perhumbur ne yje duke me kerkuar...
***
Por akoma ska ardhur ky moment keshtu qe te dy do jetojme pa e ditur kur do ndodhi...Nese vdes para teje besoj se asgje nuk do me mungoj...! E di pse ???
SEPSE TE KISHA TY DHE DASHURINE TENDE ( qofte dhe per pak caste ) ISHTE SI TE KISHA NJE COPEZ QIELLI ...!
    Ora ėshtė 16/12/2018, 00:30