Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/3/2014, 18:54



Ashtu si shumėēka tjetėr e juaja, edhe porosia qė jepni nė njė bar thotė shumė pėr ju dhe personalitetin tuaj. “Ēfarė thotė mė saktė?” po pyesni ju me siguri. Asgjė tė mirė, kjo ėshtė e sigurt. Pėrdoreni udhėzuesin e mėposhtėm pėr tė pėrcaktuar llojin e mesazhit qė u jepni tė tjerėve kur porositni pėr tė pirė.

Birra

Birra tregon se ju jeni nė njė farė mėnyre monoton. Por ky nuk ėshtė ofendim, sepse monotonia bėn qė puna tė kryhet. Juve ju pėlqen tė luani me gjėra tė sigurta, me shumė gjasa jeni nė fund tė njė dite pune dhe po kėrkoni pak ēlodhje. Jeta juaj seksuale mund tė jetė po ashtu e rregullt, por pa risi.

Margarita

Kur dikush porosit njė Margarita, ėshtė njė tregues se po kėrkon tė kalojė bukur. Jeni me siguri njė nėpunės ose njė mėsues i nivelit fillor dhe shumicėn e kohės mund ta ndieni veten pa ndonjė gjendje shpirtėrore tė veēantė. Disa Margarita nuk do t’ju bėjnė kurrsesi keq, pėr t’ju nxjerrė pak nga “gjumi letargjik i punės”.

Skoēi

Nė varėsi tė moshės, skoēi jep nėnkuptime tė caktuara. Nėse jeni nė moshė tė mesme, jeni njė njeri i rafinuar pėr nga shijet. Nėse jeni i ri dhe po konsumoni skoē, keni kėrkesa tė larta pėr veten, por jeni nė fillimet e plotėsimit tė tyre. Nuk ėshtė ēudi qė tė keni porositur skoē pėr t’i bėrė pėrshtypje njė njeriu qė ka rėndėsi tė veēantė pėr ju.

Vera

Ju pėlqen tė jeni klasik, elegant dhe mund tė jeni njė alkoolist i fshehtė. Megjithatė, pėrcaktimi varet shumė nga lloji i verės qė keni pėrzgjedhur. Me shumė gjasa jeni njė pėrdorues i kulturuar vere, konsumoni rregullisht nga njė gotė ēdo natė. Ju pėlqen tė maskoheni pas pėrfitimeve shėndetėsore tė verės, por thellė e dini qė pasioni juaj pėr kėtė pije shkon pak mė larg se aq.

Vodka me boronicė tė kuqe

Pra, vodka ėshtė porosia juaj? Ju mungon ose imagjinata ose mosha. Ata qė porosisin vodka nuk e pėlqejnė shijen e alkoolit, por duan tė dehen. Mund tė jetė njė fillim i vakėt pėr jetėn tuaj tė ēmendur pas alkoolit nė vitet nė vijim.

Jack Daniel`s

Po kėrkoni tė kaloni bukur pa marrė parasysh pasojat. Ju pėlqen muzika e zgjedhur dhe nuk shqetėsoheni shumė pėr mendimin e tė tjerėve mbi ju. Problemi qėndron se jeni pak xheloz, gjė qė e perceptoni si diēka pozitive.

Martini

Ju pėlqen tė bėni foto pranė makinave qė nuk janė tuajat, mburreni pėr arritje qė nuk i keni dhe kėrkoni tė ngjisni shkallėt e karrierės me ashensor dhe me pak fat.

Gjithashtu jeni njeriu qė pėlqen tė luajė rolin e atij qė e ka zėnė pija, pa qenė plotėsisht e vėrtetė.

Gin Tonic

Kjo ėshtė zakonisht porosia juaj e parė, ndaj jeni tė qetė dhe tė gatshėm pėr tė filluar njė mbrėmje tė kėndshme. Preferenca juaj shpreh se keni shije tė rafinuara dhe qė keni siguri nė vetvete, por pa kaluar nė tė qenėt snob.

Rum dhe Coca cola

Keni mungesė imagjinate nė porosi dhe hezitoni tė dilni nga pijet qė ju japin ndjesinė e rehatisė. Nuk jeni njė konsumues i vazhdueshėm i alkoolit, por kur pini kėrkoni tė deheni. Nuk jeni i dhėnė pas shijes sė alkoolit, ndaj pėrzierja me Coca cola ju duket njė rrugė e mesme qė funksionon.

Koktejet dhe nėnkuptimet

Cosmopolitan


“Po e shijoj mbrėmjen me mikeshat e mia duke kėrcyer dhe duke bėrė qejf, por nesėr do t’i kthehem monotonisė sime me njė palė syze tė zeza teksa pėrsėris pa ndonjė habi tė veēantė shprehjen “kjo ėshtė interesante”.

Sex on the beach

“Jam mes moshės 18-45 vjeē/e dhe mė pėlqen tė porosis pije me emra provokues, sepse ē’ėshtė e vėrteta njė prej fjalėve aty brenda po mungon pėr ca kohė nė jetėn time. Nuk bėhet fjalė pėr plazhin, kjo ėshtė e qartė”.

Mojito

Jeni inteligjent dhe tė pavarur. Me shumė gjasa keni ide interesante qė ju pėlqen t’i mbani vetėm pėr vete. Hapeni mendjen dhe shoqėrohuni mė shumė me tė tjerėt. Ju pėlqen tė diskutoni mbi politikėn dhe keni argumente tė forta.

Bloody Mary

Ju pėlqen tė flini dhe tė zgjoheni vonė. Nuk jeni njeri qė ėshtė shumė aktiv nė mėngjes, por fytyra juaj fillon tė qeshė me kalimin e orėve. Jeni i pavarur, por ju pėlqen shumė alkooli dhe preferoni tė pėrqendroheni nė shijen e kripur tė pijes dhe tė mendimeve qė ju mundojnė nė kokė./Shqip/



E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga Arlo prej 7/4/2014, 23:00

Po une qe pi cigare?  LOL 



Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/4/2014, 23:13

Ti je i veēantė nuk ekziston kėtu  LOL LOL 



E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga Arlo prej 7/4/2014, 23:17

/1/ 



Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga Princesha... prej 8/4/2014, 08:15

Po un qe e pi kafen shum




Sponsored content

Buzqeshje Re: Mė thuaj ēfarė pi tė them kush je!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:45