Gjėrat qė ai nuk vėren asnjėherė tek ju!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjėrat qė ai nuk vėren asnjėherė tek ju!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/3/2014, 18:52

 Gjėrat qė ai nuk vėren asnjėherė tek ju! D4027673-833c-4547-ba85-7231ff75b128---0-


Bota mashkullore ka njė logjik te veten, karakterizuar nga njė thjeshtėsi te pa shoq! Do te jete pėr kėtė arsye qe meshkujt nuk vėrejnė shume gjera te femrave? Nuk po flasim vetėm pėr detaje, ndonjė kile tepėr, ne t-shirt te re, por edhe pėr ndryshime radikale. Disa prej tyre janė kaq te pa vėmendshėm sa nuk vėrejnė edhe njė model te ri flokėsh...ėshtė e kot, kėshtu janė gatuar! Ja ēfarė fshihet pas logjikes mashkullore.

Modeli i ri flokėve

Permanent, fije ne flokė, maja te dyfishta etj, janė fraza te pakuptueshme pėr pjesėn me te madhe te meshkujve. Nėse do ti pyesnit, me siguri do te pėrgjigjeshin se nuk kane dėgjuar ndonjėherė te flitet pėr kėto gjera. Nėse dėshironi qe partneri tju vėrej ėshtė rasti te merrni ne konsiderate njė prerje te dukshme.

 Gjėrat qė ai nuk vėren asnjėherė tek ju! 8747d3eb-86a2-493d-8687-d601ccc5e602---0-

Ēanta te reja

Pėr ne femrat janė njė must nga i cili nuk mund te heqim dore, ndėrsa pėr to njė aksesore i kot. Si mund tja shpjegojmė vlerėn estetike te njė ēante? Dhe pėr me tepėr nėse do te flisnim pėr modelet e veēanta ēdo te ndodhte.

Buzėkuqe ne mode

Nėse do ti tregonit se keni shpenzuar pėr njė tonalitet te ri buzėkuqi do te ēmendeshe, por meshkujt nuk e dine se ēfarė janė sfumaturat, ne kokėn e tyre e kuqja ėshtė e kuqe, mjafton njė pėr te gjithė vitin.

Kėpucė te reja

Kėpucė te reja, firme, me ngjyra, te larta apo te ulėta, janė komplet indiferent shumica e meshkujve. Edhe pse i keni paguar shtrenjte ai nuk do ti vėrej, pėr te nuk bėn diference njė Chanel nga njė pale kėpuce te blera ne treg.

 Gjėrat qė ai nuk vėren asnjėherė tek ju! A30467ad-1d22-47df-b5e0-3336d510f51d---0-

Manikyri

Nėse partneri juaj ėshtė njė nder ekzemplaret e rralle mashkullore qe vėren manikyrin e sapo bere, mbajeni fort. Ky lloj detaji nuk asnjė vlere pėr te.

Pesha

Keni hequr dore nga ēdo gjė pėr te humbur disa kile dhe me ne fund, pas njė jave shume te vėshtirė diete dhe fitnes, peshorja ju ka shpėrblyer. Jeni shume te gėzuara dhe i thoni me njė buzėqeshje duke e pyetur nėse i dukeni e dobėsuar...dhe ai? Me njė shikim thotė je si gjithmonė!

Veshjet intime

Ankohen gjithmonė se e keni lėnė veten pas dore ne jetėn ne ēift, ėndėrrojnė seks bombe, kur me ne fund vendosni te kėnaqni me njė komplet intim sensual dhe provokues, as nuk  e vene re./ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:31