Tipat e femrave tė cilat mbeten beqare

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Tipat e femrave tė cilat mbeten beqare

Mesazh nga Princesha... prej 11/3/2014, 09:47Frika nga vetmia dhe dėshira pėr tė pasur partnerin e ėndrrave gėrshetohen tėrė jetėn, ndėrkaq ekzistojnė disa tipa femrash tė cilat kanė shanset mė tė mėdha qė me arsye tė frikėsohen se do tė mbeten beqare tėrė jetėn, pa e takuar kurrė princin nė kalin e bardhė...
Tipi i parė i femrave tė cilat do ta kenė me tė sigurt fatin e kėtillė nga cila do qoftė tjetėr femėr janė ato tė cilat besojnė nė fatin deri nė atė masė qė ēdo gjė qė u ndodh rreth vetes e shpjegojnė me atė mėnyrė, transmeton Telegrafi. Gjithēka qė shohin i konsiderojnė si shenja tė caktuara si, diēka qė ėshtė rezultat “i caktuar nga Zoti” apo nga ndonjė ndikim i ngjashėm. Prandaj, presin qė po nė tė njėjtėn mėnyrė t’u vijė partneri i jetės.
Tipi i dytė janė femrat negative, madje ato tipa ekstreme tė cilat gotėn gjithmonė e kanė gjysmė tė zbrazėt dhe tė cilat nuk mund tė gjejnė as njė fjongo rrezeje nė mėngjesin me mė sė shumti diell. Pėr shkak tė qėndrimit tė kėtillė dhe kėrkimit obsesiv tė dobėsive te secili person qė e njohin, shanset pėr beqari tė pėrjetshme i kanė tė mėdha, sepse edhe kur gjejnė personin e pėrafėrt me idealin e tyre, i gjejnė ekskluzivisht anėt e tyre tė kėqija, gjė qė ēdo lidhje shumė shpejt e pėrfundojnė.
Tipi i tretė i femrave janė personat tepėr pozitivė qė edhe nė ditėt mė tė vėshtira do tė gjejnė diēka tė mirė. Andaj, kur gjejnė personin i cili do tė pranojė optimizmin e saj tė pabazė, ai mashkull do tė shfrytėzojė qėndrimin e saj pozitiv pėr nevoja tė tij dhe do ta braktisė kur nuk do tė ketė nevojė pėr tė.
    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:21